Menu główne

Zasady współpracy i przebieg zlecenia

Nasza firma, aby obniżyć koszty działania, funkcjonuje przez Internet, przy użyciu poczty elektronicznej i telefonu (nie prowadzimy biura, w którym można nas odwiedzić). Naszymi Klientami są zwykle osoby fizyczne, ale także małe, średnie i duże firmy.

Podstawową formą współpracy jest zlecenie tłumaczenia – wystarczy wypełnić i wysłać krótki formularz wyceny, a w krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem, proponując koszt i termin wykonania usługi. Jeśli nasza propozycja zostanie przez Państwa zaakceptowana (wystarczy nam informacja w korespondencji, nie wymagamy podpisywania drukowanych umów), wykonujemy zlecone tłumaczenie we wskazanym terminie i przesyłamy przetłumaczony dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej (lub tradycyjnej, jeśli taka będzie Państwa wola). W przypadku tłumaczeń ustnych, zlecenie jest przez nas realizowane we wskazanym czasie i miejscu, zgodnie ze wszystkimi ustalonymi szczegółami.

Zapłata za usługę następuje z góry, na podstawie wystawionej faktury pro-forma, która stanowi dla Państwa dowód na nasze zobowiązanie się do zrealizowania tłumaczenia. Po otrzymaniu od Państwa pocztą elektroniczną potwierdzenia przelewu (lub po jego zaksięgowaniu, jeśli czas realizacji zlecenia nie jest istotny), przystępujemy do realizacji umówionego tłumaczenia. Po wykonaniu zlecenia przesyłamy Państwu fakturę VAT w postaci pliku PDF. Przy dużych zleceniach dla klientów biznesowych, istnieje możliwość rozbicia płatności na dwie raty – pierwsza płatna z góry, druga po wykonaniu zlecenia (na podstawie faktury VAT z 7-dniowym terminem płatności).

Nie trać czasu! Szybka wycena za darmo!

FacebookGoogle+RSS