Menu główne

O Firmie

Firma

Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi oraz z konieczności uproszczenia rozliczeń z Partnerami i Klientami. Dzięki możliwości wystawiania faktur VAT, współpracujące z nami firmy mogą odliczyć sobie kwotę podatku z faktury od sumy należnego VAT-u do zapłacenia w danym okresie.

Utrzymanie niskich cen tłumaczeń oraz zniżki dla stałych klientów umożliwiają funkcjonowanie na konkurencyjnym rynku tłumaczeń.

Zobacz też: jak współpracujemy z klientami i jaki jest przebieg zlecenia.

Zespół

Właścicielem firmy jest mgr Adrianna Zielonkatłumacz przysięgły języka angielskiego z Wrocławia, wykształcenie zdobywała studiując jednocześnie na dwóch uczelniach: Uniwersytecie Łódzkim (filologia angielska) oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (tłumaczenia uwierzytelnione i prawnicze).

Zdobyte wykształcenie oraz późniejsze doświadczenie w tłumaczeniach komercyjnych, pozwalają Jej z pasją i pełnym zaangażowaniem wykonywać zawód tłumacza, dzięki czemu jest w stanie zapewnić najwyższy poziom usług, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Młody wiek zapewnia Adriannie energię i dynamikę niezbędną zwłaszcza w tłumaczeniach ustnych (konsekutywnych lub symultanicznych), a wysoki poziom kultury osobistej pozwala należycie zachować się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Nie trać czasu! Szybka wycena za darmo!

3 komentarzy

  1. Potwierdzam – Pani Ada, pomimo młodego wieku, doskonale sprawdza się w konsekutywce. Oby więcej takich tłumaczy we Wrocławiu! Na pewno skorzystam jeszcze raz, kiedy odwiedzę to piękne miasto!

  2. Pani Adrianna sprawdziła się w tłumaczeniu pracy naukowej. Zrobiła to szybko i na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i napewno będę zwracać się za pomocą do Pani w przyszłości.

  3. Nie ma co się rozpisywać… zleciłem tłumaczenie wczoraj od razu info jaki koszt (proforma, profesjonalenie), wpłaciłem i a dzisiaj odebrałem tłumaczenie… no sam bym siedział nad tym z tydzień i jezscze bym zrobił gorzej.
    Dzięki, na pewno wrócę i będę polecał (a paru znajomch mam)!

FacebookGoogle+RSS