Menu główne

Referencje

Nasze usługi wyróżniają się jakością przede wszystkim w zakresie tłumaczeń specjalistycznych. Pomimo szerokiego wachlarza usług pozostajemy specjalistami w wąskich dziedzinach tłumaczeń języka angielskiego, przede wszystkim: prawo, ekonomia i finanse, biznes, teksty użytkowe.

Najczęściej przez nas tłumaczone teksty to:

 • książki, streszczenia, opowiadania,
 • instrukcje obsługi urządzeń technicznych,
 • strony internetowe,
 • umowy biznesowe,
 • prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie oraz ich streszczenia,
 • prace i artykuły naukowe,
 • prezentacje i materiały szkoleniowe,
 • życiorysy, CV, listy motywacyjne, umowy o pracę, zlecenia, wypowiedzenia umów.

Cele działalności

Maksymalizowanie zysków nie jest nadrzędnym celem naszej działalności, dużo ważniejsze jest dla nas zbudowanie stałej siatki lojalnych klientów i dostarczanie im tłumaczeń specjalistycznych i ogólnych o jakości nieporównywalnie wyższej, niż konkurencyjne biura tłumaczeń, dzięki wąskiej specjalizacji naszych tłumaczy. Pozwala nam to zachować niskie ceny tłumaczeń i pozostać otwartymi na indywidualne ich negocjowanie. Dla nas liczy się jakość, nie ilość. Dlatego możemy pochwalić się również tłumaczeniami w ramach wolontariatu dla takich instytucji jak Centrum Strategii Obywatelskiej.

Klienci o nas

Państwa tłumaczenia charakteryzuje duża staranność, poprawność językowa i dbałość o spójność terminologiczną, niezmiernie istotną w przypadku przekładu tekstów o tematyce biznesowej i administracyjnej, jak również tekstów przeznaczonych do publikacji.
Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Centrum Strategii Obywatelskiej, Łuków

Tłumaczenia ustne na najwyższym poziomie – dynamika, wręcz błyskotliwość w wykonaniu, pogodne usposobienie. Okazuje się, że tłumacz na uroczystościach rodzinnych, może tylko umilić sytuację. Polecam każdemu!

Osoba prywatna, Wrocław

Potwierdzam odebranie. Wszystko bardzo pięknie. Dziękuje serdecznie!

Osoba prywatna, Warszawa

Oferta handlowa dla klientów zagranicznych (język angielski) została przetłumaczona na najwyższym poziomie, dzięki czemu zyski naszej małej firmy zauważalnie wzrosły. Następnym razem na pewno skorzystamy z usług Państwa tłumacza, już planujemy dalsze działania handlowe. Dziękuję!

Przedsiębiorca, Kalisz

Nie trać czasu! Szybka wycena za darmo!

12 komentarzy

 1. Bardzo się cieszę, że na Panią trafiłem -fachowo, a przede wszystkim EKSPRESOWO (jeszce tak szybkiego tłumacza nie spotkałem). Na pewno jeszcze sie odezwę. Pozdrawiam!

 2. Dziękuję serdecznie za szybkei tłumaczenie. Był to okres międzyświąteczny, więc spodziewałam się odpowiedzi dopiero po sylwestrze :). Na pewno będę polecać znajomym!

  Pozdrawiam

 3. Praca wykonana dokładnie i szybko. P. Adrianna unika w swoich tłumaczeniach sformułowań mało konkretnych . Nie stosuje rozpowszechnionego u młodych tłumaczy tzw szybkiego tłumaczenia ,, googlowego,, . Szukając kogoś godnego zaufania , znalazłem profesjonalistę / co jest szczególnie ważne w przypadku tekstów naukowych / i z czystym sumieniem polecam innym .

 4. Witam, muszę napisać bo uratowała mi Pani życie dosłownie- po moich przeżyciach z „firmą” tłumaczeniową, która oddała tekst przetłumaczony chyba w googlach, taka jakośc usług jest REWELACYJNA! Polecam ze względu na: szybkość odpowiedzi i świetną konkretną komunikację, uwzględnienie moich wszystkich wytycznych i wymagań, SZYBKOŚĆ tłumaczenia i jego JAKOŚĆ. Przy tych cenach, to niespodziewane.
  Dziękuję i polecam!!

 5. Bardzo szybka odpowiedź na pierwszego maila z zapytaniem o koszty, szybsza niż wszyscy inni tłumacze, więc zleciłam i nie załuję! Bardzo szybkie tłumaczenie, na drugi dzień tekst był u mnie. Jak dla mnie więc rewelacja, mamnadzieję że dalej też tak będzie, pozdrawiam!

 6. Polecam gorąco. Bardzo szybki termin tłumaczenia tekstu i korekty językowej. Odpowiedź o wycenę zaraz po jej zapytaniu. Pełen profesjonalizm. Na pewno w przyszłości skorzystam ponownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

FacebookGoogle+RSS