Menu główne

Tłumaczenie na angielski stron internetowych

Internet dla wielu współczesnych firm jest jednym z podstawowych kanałów dotarcia do swoich klientów. Jeszcze kilkanaście lat temu istotna była obecność w książkach telefonicznych, katalogach firm czy w gazetach – dziś podstawową formą reklamy jest strona internetowa, która stanowi nie tylko wizytówkę czy bazę informacji o prowadzonej działalności, ale często zawiera także rozbudowane narzędzia, umożliwiające skorzystanie z usług lub nabycie produktów danej firmy.

Strony internetowe mają dużo szerszy zasięg, niż używane kiedyś książki telefoniczne czy gazety – bez problemu nasza strona może zostać odnaleziona przez klientów z całej Europy czy świata. Stąd też posiadanie wielu wersji językowych strony internetowej jest obowiązkiem każdej firmy, która nie chce zrazić do siebie klientów spoza Polski i tym samym zamknąć się na zagraniczne rynki. Wielojęzyczna strona internetowa, umożliwia dotarcie do miliardów potencjalnych odbiorców na świecie, podłączonych do Internetu. Minimalnym wymogiem jest przetłumaczenie strony na angielski, ponieważ jest to najpopularniejszy język na świecie.

Tłumaczenia stron internetowych oferują dziś nawet internetowe narzędzia do automatycznego tłumaczenia tekstów „w locie” – jednak uzyskany w ten sposób efekt może przynieść więcej szkód niż pożytków, ponieważ tłumaczenia maszynowe zwykle nie używają specjalistycznego słownictwa dziedzinowego, nie wnikają w kontekst i nie uwzględniają pożądanych efektów danego tekstu na stronie. W przypadku tłumaczenia stron internetowych istotne jest także układanie się przetłumaczonego tekstu na stronie w różnych rozdzielczościach ekranu.

Tłumaczenie na angielski stron internetowych jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Tłumaczymy strony oparte o popularne silniki, jak WordPress czy Joomla, ale także strony napisane od podstaw. Używamy dedykowanego oprogramowania CAT, aby dostarczyć Klientom najwyższą jakość tłumaczeń.

photo by: jiraisurfer

Nie trać czasu! Wyślij plik do wyceny!

FacebookGoogle+RSS