Menu główne

O Firmie

string(14) "attribute >>>>" array(5) { ["width"]=> int(1024) ["height"]=> int(576) ["file"]=> string(30) "2011/08/Sesja_0023_sm_16-9.jpg" ["sizes"]=> array(2) { ["thumbnail"]=> array(4) { ["file"]=> string(30) "Sesja_0023_sm_16-9-150x150.jpg" ["width"]=> int(150) ["height"]=> int(150) ["mime-type"]=> string(10) "image/jpeg" } ["medium"]=> array(4) { ["file"]=> string(30) "Sesja_0023_sm_16-9-300x168.jpg" ["width"]=> int(300) ["height"]=> int(168) ["mime-type"]=> string(10) "image/jpeg" } } ["image_meta"]=> array(11) { ["aperture"]=> float(1.6) ["credit"]=> string(14) "Tomek Zielonka" ["camera"]=> string(9) "NIKON D60" ["caption"]=> string(0) "" ["created_timestamp"]=> int(1409487814) ["copyright"]=> string(14) "Tomek Zielonka" ["focal_length"]=> string(2) "50" ["iso"]=> string(3) "200" ["shutter_speed"]=> string(4) "0.02" ["title"]=> string(0) "" ["orientation"]=> int(0) } } array(0) { }

Firma

Firma Interpresto powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi oraz z konieczności uproszczenia rozliczeń z Partnerami i Klientami. Dzięki możliwości wystawiania faktur VAT, współpracujące z nami firmy mogą odliczyć sobie kwotę podatku z faktury od sumy należnego VAT-u do zapłacenia w danym okresie.

Utrzymanie niskich cen tłumaczeń oraz zniżki dla stałych klientów umożliwiają funkcjonowanie na konkurencyjnym rynku tłumaczeń.

Zobacz też: jak współpracujemy z klientami i jaki jest przebieg zlecenia.

Zespół

Adrianna Zielonka
Właścicielem firmy Interpresto jest mgr Adrianna Zielonkatłumacz języka angielskiego z Wrocławia, wykształcenie zdobywała studiując jednocześnie na dwóch uczelniach: Uniwersytecie Łódzkim (filologia angielska) oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (tłumaczenia uwierzytelnione i prawnicze).

Zdobyte wykształcenie oraz późniejsze doświadczenie w tłumaczeniach komercyjnych, pozwalają Jej z pasją i pełnym zaangażowaniem wykonywać zawód tłumacza, dzięki czemu jest w stanie zapewnić najwyższy poziom usług, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Młody wiek zapewnia Adriannie energię i dynamikę niezbędną zwłaszcza w tłumaczeniach ustnych (konsekutywnych lub symultanicznych), a wysoki poziom kultury osobistej pozwala należycie zachować się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Nie trać czasu! Szybka wycena za darmo!

3 komentarzy

  1. Potwierdzam – Pani Ada, pomimo młodego wieku, doskonale sprawdza się w konsekutywce. Oby więcej takich tłumaczy we Wrocławiu! Na pewno skorzystam jeszcze raz, kiedy odwiedzę to piękne miasto!

  2. Pani Adrianna sprawdziła się w tłumaczeniu pracy naukowej. Zrobiła to szybko i na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i napewno będę zwracać się za pomocą do Pani w przyszłości.

  3. Nie ma co się rozpisywać… zleciłem tłumaczenie wczoraj od razu info jaki koszt (proforma, profesjonalenie), wpłaciłem i a dzisiaj odebrałem tłumaczenie… no sam bym siedział nad tym z tydzień i jezscze bym zrobił gorzej.
    Dzięki, na pewno wrócę i będę polecał (a paru znajomch mam)!

FacebookGoogle+RSS